RECfruit 2022
Ako môžem hlasovať vo verejnom hlasovaní?
V celom priebehu verejného hlasovania môžeš dať svoj hlas trom videám, ktoré ťa najviac oslovia. Klikni na tlačidlo hlasovať pod videom, zobrazí sa ti okienko, do ktorého vpíšeš svoju emailovú adresu. Vzápätí ti do schránky príde verifikačný kód, ktorý opíšeš do druhej kolonky a odošleš. Len takto bude tvoj hlas započítaný 😊
Ako znie tohtoročná téma?
„O čom točíš?“ Bližšie vysvetlenie však hľadaj vo svojej vlastnej tvorivosti.
Akú hudbu môžem použiť vo svojom videu?
V tvojom videu môžeš použiť výhradne hudbu, na ktorú máš zakúpené autorské práva, preto ti radšej odporúčame využiť podmaz z free Youtube kanálov alebo free baniek.
Potrebujem nejaké tlačivá kvôli GDPR?
Samozrejme, potrebuješ mať písomný súhlas od všetkých účinkujúcich, ako aj písomný súhlas rodičov v prípade, že máš menej ako 18 rokov.
Ako odoslať video?
Klikni na tlačidlo registrácie, vyplň všetky políčka v prihláške a pošli video vo formáte .mp4. Potrebujeme od teba vždy link na video, aby sme si ho mohli stiahnuť prostredníctvom služby WeTransfer alebo Google Disk.
Ako zistím, že som sa umiestnil/a?
Sleduj najnovšie info na našom webe a sociálnych sieťach. V momente, kedy sa ocitneš na shortliste môžeš počítať s pozvánkou na slávnostné odovzdávanie cien. Tu sa dozvieš či sa tvoj shortlist premení na jednu z víťazných priečok.
Ako môžem začať točiť pre niektorého z partnerov súťaže?
Vstupenkou k novým možnostiam je vždy najskôr prihláška do súťaže. Následne máš šancu, že si tvoju tvorbu všimne niektorý z partnerov. Ak by si však mal/a záujem o spoluprácu s konkrétnym sponzorom z nášho webu, pokojne sa nám ozvi na info@recfruit.sk. Pokúsime sa ťa dostať až k nemu 😉
Máš inú otázku, než vidíš na tomto mieste? Napíš nám.