RECfruit 2020
Ako znie tohtoročná téma?
„O čom točíš?“ Bližšie vysvetlenie však hľadaj vo svojej vlastnej tvorivosti.
Akú hudbu môžem použiť vo svojom videu?
V tvojom videu môžeš použiť výhradne hudbu, na ktorú máš zakúpené autorské práva, preto ti radšej odporúčame využiť podmaz z free Youtube kanálov alebo free baniek.
Potrebujem nejaké tlačivá kvôli GDPR?
Samozrejme, potrebuješ mať písomný súhlas od všetkých účinkujúcich, ako aj písomný súhlas rodičov v prípade, že máš menej ako 18 rokov.
Ako odoslať video?
Klikni na tlačidlo registrácie, vyplň všetky políčka v prihláške a pošli video vo formáte .mp4. Potrebujeme od teba vždy link na video, aby sme si ho mohli stiahnuť prostredníctvom služby WeTransfer alebo Google Disk.
Ako zistím, že som sa umiestnil/a?
Sleduj najnovšie info na našom webe a sociálnych sieťach. V momente, kedy sa ocitneš na shortliste môžeš počítať s pozvánkou na slávnostné odovzdávanie cien. Tu sa dozvieš či sa tvoj shortlist premení na jednu z víťazných priečok.
Ako môžem začať točiť pre niektorého z partnerov súťaže?
Vstupenkou k novým možnostiam je vždy najskôr prihláška do súťaže. Následne máš šancu, že si tvoju tvorbu všimne niektorý z partnerov. Ak by si však mal/a záujem o spoluprácu s konkrétnym sponzorom z nášho webu, pokojne sa nám ozvi na info@recfruit.sk. Pokúsime sa ťa dostať až k nemu 😉
Máš inú otázku, než vidíš na tomto mieste? Napíš nám.