Víťazi RECfruit 2017

2. miesto
2. miesto

Richard N. Ch. Schindler

1. miesto
1. miesto

Eduard Slamka

3. miesto
3. miesto

Richard Bolčo

Víťazi RECfruit 2017

1. miesto
1. miesto

Eduard Slamka

2. miesto
2. miesto

Richard N. Ch. Schindler

3. miesto
3. miesto

Richard Bolčo

S RADOSŤOU PREDSTAVUJEME OFICIÁLNE VÝSLEDKY SÚŤAŽE RECFRUIT 2017. Aj napriek faktu, že išlo o prvý ročník súťaže, sily si zmerali originálne videá, ktoré naozaj stáli za to! Radi by sme sa aj týmto spôsobom poďakovali všetkým súťažiacim, ktorí sa vo svojom voľnom čase chopili kamery, fotoaparátu či mobilu, nakrútili a zostrihali krásne zábery a nebáli sa ich ukázať svetu. Veľká vďaka patrí aj našim partnerom súťaže, bez ktorých by sme nemohli našich víťazov oceniť takými hodnotnými výhrami.

Ďakujeme aj porotcom, ktorým sme rozhodovanie vôbec nezávideli a kládli sme si spolu s nimi otázku, ako by sme mohli oceniť všetkých. Aj z tohto dôvodu sme nedokázali skončiť pri oficiálnych troch výherných miestach a udelili sme ešte špeciálnu cenu a cenu Contentfruiter ďalším dvom zo súťažiacich. Veď sa na to sami pozrite. Všetci súťažiaci sú mladí ľudia vo veku od 15 do 23 rokov. Fascinujúce!

Špeciálna cena

Špeciálnu cenu získava Stella Šuranská s videom Alter ego!

Toto video si získalo srdcia celého tímu RECfruit. Nanešťastie, autorka videa nespĺňa dolnú vekovú hranicu súťaže, keďže mala v čase prihlásenia sa do súťaže len 14 rokov. Práve preto sme sa rozhodli udeliť špeciálnu cenu a povzbudiť Stellu v jej tvorení i naďalej. Vysoko oceňujeme snahu a posolstvo videa, ktoré môže byť inšpirujúce pre mnohých. Výborná práca, Stella!

„Dobrý príbeh na zamyslenie, celkovo video pôsobí príjemne, striedajú sa tam veselé, nahnevané a smutné nálady.“
Peter Buran

„Dobrá kompozícia záberov a veľmi oceňujem coloring. Krásny stop motion, škoda, že to nebolo viac popretkávané. Možno by to pekne predelilo scény.“
Ján Zelina

Cena ContentFruiter

Cenu Contentfruiter získava video I like you by František Šverha!

Sme veľmi radi, že okrem množstva videí sa k nám dostalo video v anglickom jazyku, ktoré nás rozhodne rozosmialo. Taktiež nás pobavili herecké výkony a ocenili sme prácu so zvukom a kamerou. Preto sme sa rozhodli udeliť ďalšiu špeciálnu cenu organizátora súťaže a pevne veríme, že sa videá tohto mladého video makera opäť objavia v ďalších ročníkoch súťaže RECfruit.

„Zábavné video, jasná línia, dobre som za zabavil. Veľmi rád vidím, že sa nebojíte pracovať s dosvietením scény a s vymakaním časti obrazu a zvuku. Super.“
Peter Buran