Súťažné videá

FORGOT YOUR DETAILS?

Mohlo sa toto stať? Video o tom, ako som ráno zmeškal autobus.
Počet hlasov: 158
Zahrali sme si s myšlienkou reinkarnácie. Keď to existuje, aký vplyv má na náš terajší život? Možno, že rola, ktorú sme hrali v predošlých životoch predsúdi to, aké povolanie zvolíme. Alebo všetko čo sa s nami deje je len náhoda?
Počet hlasov: 56
Bankovka, na ktorú chlapec kedysi nakreslil dve malé postavy sa dostala do obehu po tom, čo ňou otec kedysi dávno zaplatil. Po toľkých rokoch sa k nemu dostala bankovka späť. Bola to náhoda?
Počet hlasov: 1
Niekedy náhoda prinesie človeku tie najlepšie veci, preto hlavná postava – Filip – sa pri rozhodovaní rozhodol nechať veci na náhodu. Ale aj keď sa niečo javí ako náhoda, nemusí to tak byť…
Počet hlasov: 97
Naša planéta je v poslednej dobe vystavovaná veľkým skúškam, ktoré môžu mať fatálne následky. Bola to náhoda alebo skôr naše zlyhanie?
Počet hlasov: 107
Každé naše rozhodnutie môže ovplyvniť druhého. Rovnako to zažil aj zlodejov brat, ktorý premrhal peniaze v online hazardnej hre. Netušil však, že týmto nesprávnym rozhodnutím ovplyvnil ostatných, nakoniec aj seba, a to všetko v jeden deň…
Počet hlasov: 73
Náhody sa dejú v našich životoch bežne. Otázne je, či to sú naozaj náhody, alebo to tak jednoducho má byť. Náš krátky film zobrazuje dve na seba nadväzujúce náhody. Jedna sa odohráva v kaviarni a druhá v lese. Keby Hugovi nemeškala kamarátka na stretnutie, nešiel by do lesa a nestretol vyhodeného psa. Všetko by bolo inak. Alebo tak isto? Možno by sa odohralo to isté, len s inou osobou.
Počet hlasov: 30
RECfruit 2019 – Súťaž pre mladých videomakerov.
Počet hlasov: 4
RECfruit 2019 – Súťaž pre mladých videomakerov.
Počet hlasov: 23
Niekedy sa nájde rýchle riešenie na naše trápenie. Je za tým náhoda?
Počet hlasov: 2
Náhody a nehody mali vždy k sebe blízko…
Počet hlasov: 90
Vražda? Odpustenie? Láska? Radi sa tvárime, že naše životy vedie osud. No niekedy nás k tým najlepším či najhorším rozhodnutiam dokáže priviesť práve nečakaná spleť náhod.
Počet hlasov: 97
Náhoda? Nemyslím si. Všetko funguje na pravidlách fyziky. Príbeh sa odohráva v budúcnosti, kde bola vyvinutá nová technológia, ktorá dokáže predvídať situácie okolo človeka. Ľudia ,,monitorujú,, okolie, cez svoj zrak a umelá inteligencia dokáže vypočítať, čo, kde, kedy spadne, uvarí sa a tak ďalej… Človek sa môže cítiť v úplnom bezpečí, bez žiadneho stresu či náhodných situácii. Čo sa ale stane, keď o niečo také človek príde?
Počet hlasov: 1
Zaujímavá téma, pri ktorej autor zapojil všetky fantazijné myšlienky.
Počet hlasov: 1
V dedine sa budú chystať cyklistické preteky, na ktoré sa bude hlavný hrdina chystať. Počas toho ho stále sleduje nejaká tretia postava (dedko), ktorý bude aj pri scéne, keď hlavného hrdinu šikanujú. To dedka prinúti chlapcovi pomôcť, ktorý počas samotných pretekoch je na poslednom mieste, ale snaží sa. Dostane sa do cieľa ako prvý, a nevie prečo lebo celý čas zaostával. Toho neznamého dedka na konci pretekov stretne a prostrednícvom scien ukážem ako mu ten dedko pomohol, bez toho aby to chlapec vedel. Ten si myslí že to bola náhoda. Ale v skutočnosti, mu ten dedko pomohol vyhrať.
Počet hlasov: 497
RECfruit 2019 – Súťaž pre mladých videomakerov.
Počet hlasov: 0
Krátky film o mladom mužovi, ktorý stratil zmysel života a o telefonáte, ktorý to možno zmení.
Počet hlasov: 4
Prvá časť videa predstavuje herca, ktorého posadnutosť do figurín sa premietne až do bodu jeho ilúzií.
Počet hlasov: 2
Page 1 of 3123